Novinka

Záhradné nožnice Ecoline

  • 1 z 3

Príjemný strih kvetov a mladých výhonkov. Plastové komponenty sú teraz vyrobené z viac ako 80% z recyklovaného materiálu.


GARDENA záhradné nožnice Ecoline sú modernou a udržateľnou klasikou. Nožnice majú priemer rezu 18 mm a pracujú presne a výkonne. Sú ideálne na strihanie kvetov a mladých výhonkov rastlín. Tieto záhradné nožnice sú z plastu vyrobeného z viac ako 80% z recyklovaného odpadu z domácností a sú ekologickou voľbou pre zelených záhradkárov. Nože sú vyrobené z nerezovej ocele. Viac ako 75% spracovaných oceľových súčiastok záhradných nožníc je vyrobených z recyklovaného materiálu. Použitý kov je nielen udržateľný, odolný a pevný, ale taktiež poskytuje elegantný a nadčasový dizajn. Presne brúsené nože používajú na presný a ľahký strih bypasový princíp. Vďaka ergonomickej rukoväti nožníc je ručné strihanie rastlín jednoduché.


  • €19 bez DPH
  • Skladem
€23
Kategória: Pestovanie a záhrada
 

Ďalšími praktickými funkciami záhradných nožníc Ecoline je prídavná drážka na odvod miazgy a možnosť strihania drôtu. Nožnice je možné ľahko uzamknúť bezpečnostným uzáverom jednou rukou a bezpečne uložiť. Výrobok je vyrobený v Nemecku a GARDENA ako výrobca naň poskytuje záruku v trvaní 25 rokov. Prirodzená voľba pre vášnivých záhradkárov. ReTh!nk - nový rad Ecoline. Udržateľne vyrobené. Esteticky navrhnuté. Odolne skonštruované.