Novinka

Vertikálna záhradka - 1 kvetináč na vertikálne pestovanie

Plantbox - modulárna a samozavlažovacíaí vertikálna záhradka do interiéru i exteriéru. Zvládne okrasné trvalky i zeleninu.

Materiál: recyklovaný polypropylen

Rozmery: 60 x 20 x 15 cm

Objem:  1,8 l

Vyrobené v UK.

Stiahnite si osadzovacie plány pre bylinky, izbovky alebo trvalky.

 


  • €26 bez DPH
  • Skladem
€32
Kategória: Nádoby na pestovanie, kvetináče
 

O čo ide?

PlantBox je šikovný systém vertikálnych záhradok so samozavlažovacou funkciou, vďaka ktorej je pestovanie ešte jednoduchšie. A pretože je PlantBox modulárny, je možné s ním veľmi ľahko pokryť malé, ale aj veľké plochy. Do výšky aj do šírky. Zostavíte si ho sami a za chvíľočku a môžete ho umiestniť nielen do interiéru, ale aj na balkóny, terasy či záhrady.

 

Čo vám v nich vykvitne?

Hĺbka kvetináčov je dostatočná na pestovanie okrasných druhov rastlín, trvaliek ale aj byliniek, zeleniny alebo napríklad jahôd. Aj vďaka tomu sa nemusíte báť byť kreatívni. Hĺbka sadenia je až 12 centimetrov a do jedného kvetináča sa zmestí 3 až 6 rastlín. Inšpirujte sa. Navyše môžete využiť akýkoľvek substrát aj kompost.

 

Pestujte bez starostí

Zabudnite na dennú zálievku. Každý PlantBox má nádržku s objemom 1,8 litra, ktorá rastlinkám vystačí na 1 až 2 týždne (záleží na umiestnení, počasí a tiež zasadených druhoch). Vaša záhradka si vďaka systému rovnomernej distribúcie berie vodu tak, ako potrebuje a vy sa nemusíte báť, že „prelejete“. Každý PlantBox má totiž svoj ukazovateľ hladiny vody, stačí ho len občas skontrolovať.

 

Recyklované materiály

Veríme v zelenú planétu, kde sa budovy nestavajú ako obrovské plechové krabice. Misia výrobcu #DomyJakoStromy sa zameriava na elimináciu tepelne odrazivých plôch (nielen) na plášťoch budov pomocou zelených striech, zelených fasád a ďalších prvkov. Nemenej dôležitý je ale aj prístup k interiéru. K miestnostiam, kde trávime veľkú časť svojho života. PlantBox je vyrábaný z recyklovateľného polypropylénu a je teda 100% ekologický. Darujte svojmu domovu život.