Kompostér imitácia dreva ThermoWood 600 litrov

  • 1 z 3

Kompostéry THERMO-WOOD sú vyrábané z vysoko kvalitného materiálu Thermolen.

Pórovitá Thermostena ponúka najlepšie izolačné vlastnosti. Takto vytvorené teplo zostáva vo vnútri kompostéra a umožňuje lepšie rozloženie odpadu.

Thermoľan je UV stabilný, odolný poveternostným podmienkam a zaručuje dlhodobú životnosť kompostéra. Výrobok s imitáciou dreva má vďaka vzhľadu a materiálu ideálne kompostovacie vlastnosti. Jednoduchosť pri používaní a ďalšie výhody radí Thermo-wood kompostér k špičkovým výrobkom. Jednoduché plnenie vďaka veľkému veku, rýchle kompostovanie s optimálnym prísunom vzduchu a izolačných stien z Thermoľanu. Nový Easy-lock-Systém - veľmi jednoduchá montáž. Odnímateľné dolné dvierka umožňujú ľahké odoberanie zrelého kompostu.

Spodná podlahová mreža je súčasťou balenia.


  • €111 bez DPH
  • Skladem
€134
Kategória: Kompostovanie
 

Pýtate sa, čo všetko sa dá kompostovať?

Medzi bioodpad patrí (je vhodné na kompostovanie): lístie, tráva, burinu, zvyšky ovocia, zeleniny, čajové vrecká, kávová usadenina, zvyšky rastlín, piliny, drevná štiepka z vetiev stromov a kríkov, hlina z kvetináčov, opadané ovocie, zvyšky pečiva i varených jedál, škrupiny z vajíčok a orechov, lepenka, papierové vreckovky, obrúsky, zvädnuté kvety, zemina z kvetináčov, posekaná tráva, trus bylinožravých domácich zvierat, popol z dreva, stará zemina, perie, chlpy, vlasy, jedlý olej (v menšom množstve a nasiaknutý do savého obrúska alebo pilín).

Medzi bioodpad nepatrí (nie je vhodné na kompostovanie):

zvyšky jedál (tzv. gastroodpad), jedlé oleje, kosti, mäso, koža, uhynuté zvieratá, exkrementy mäsožravých zvierat, znečistené piliny a všetky ďalšie bioologicky nerozložiteľné odpady.

Farba: tmavo hnedá

Materiál: polypropylen

Objem: 600l

Dĺžka: 800mm

Šírka: 800mm

Výška: 1000mm

Hmotnosť: 19,7kg